Global Job Meeting - Poszukiwany, poszukiwana

20 maja Wydział Warszawski zaprasza do udziału w Global Job Meeting.

Miejsce: Koszykowa 26/28 (budynek biblioteki) Warszawa, termin 20.05.2016 r.

20 maja Wydział Warszawski StSW zaprasza do udziału w Global Job Meeting. Głównym celem Global Job Meeting jest wyposażenie uczniów warszawskich szkół ponadgimnazjalnych w wiedzę na temat aktualnych trendów na polskim i międzynarodowym rynku pracy, określenie kierunków rozwoju kompetencji pożądanych na międzynarodowym rynku pracy, zaprezentowanie wybranych polskich i zagranicznych pracodawców, ich wymagań oraz oczekiwań w zakresie potencjału przyszłych pracowników, a także zainicjowanie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy młodzieżą licealną a rynkiem pracy.

9.30 – 10.00 – rejestracja uczestników, kawa
10.00 – 10.30 – otwarcie Global Job Meeting -  Rektor StSW,  Dziekan Wydziału  Warszawskiego StSW, wystąpienia gości honorowych
10.30 – 11.00 - Design your  success – dr Barbara Sieńko, StSW
11.00 – 12.30 – Kompetencje kluczowe na rynku pracy – wystąpienia pracodawców, praktyków, ekspertów. Case studies

Kompetencje – czyli co jest ważne dla kogo?

· Komunikatywny
· Myślący analitycznie
· Myślący nieszablonowo, kreatywny
· Elastyczny
· Potrafiący współpracować, tolerancyjny
· Dobrze zorganizowany – czas, praca

12.30 – 13.00 – przerwa na kawę, herbatę
13.00 – 13.15 – Praktyki międzynarodowe strategią sukcesu.
13.15 – 14.30 – 1 na 1 z ekspertem/rekrutacja na zagraniczne praktyki w Grecji oraz na Cyprze
14.30 – 15.00 – lunch + networking
15.00 - zakończenie

Zaproszeni eksperci reprezentują m.in.: Instytut Lotnictwa, Polskie Stowarzyszenie Turystyki, Centrum Prawa Bankowego, HR Ekspert, Poradnie Psychologiczno Pedagogiczne, AXA Polska.