Mediacje i rozwiązywanie konfliktów w szkole.

Zapraszamy na otwarty „Panel ekspercki” na temat mediacji i rozwiązywania konfliktów w szkole, który odbędzie się w dniu 10.12.2015 r. w godz. 11.00-15:00 na Wydziale Warszawskim Staropolskiej Szkoły Wyższej, ul. Wolność 1/3 w Warszawie.

Celem spotkania jest przedyskutowanie w gronie eksperckim istniejących standardów wdrażania mediacji szkolnych i rówieśniczych na terenach szkół oraz opracowanie wskaźników skuteczności  takich działań.

Zapraszamy nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli instytucji oświatowych do udziału w dyskusji i podzielenia się dobrymi praktykami w zakresie wdrażania mediacji szkolnych i rówieśniczych.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 662-056-056 oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.